Domů / VLASOVÁ KOSMETIKA / Profesionální kadeřnictví

GLOBAL KERATIN The Best 1000ml


Žádné hodnocení. Kód: 03
The Best je profesionální přípravek pro narovnání vlasů
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
12.216,00 Kč , plus doprava
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

GLOBAL KERATIN The Best 1000ml

GK - Global Keratin THE BEST 1000 ml - regenerace vlasů

Global Keratin obsahuje speciální směsi přírodních emolientů, esenciálních olejů a silikonu. Hvězdou je patentovaná ingredience Juvexin™ , což je speciální směs keratinu optimálně připravená pro vlasy. Juvexin je nehydrolizovaný a obsahuje intaktní keratinové proteiny získávané z novozélandských ovcí pomocí postupů přátelských k životnímu prostředí.

Vlna novozélandských ovcí poskytuje ten nejpružnější keratin, protože obsahuje cysteinové aminokyseliny. GKhair používá pro získávání keratinových proteinů studený postup, který zachovává cysteinové vazby a velké i malé molekuly zůstávají nedotčeny.

Juvexin™ není tepelně upravován, a proto nedochází k rozpadu a členění proteinu. Je vhodný na všechny typy vlasů. Vlasy jsou po aplikaci ovladatelnější, měkčí, lesklejší, hladší, a to až po dobu 5 měsíců.

Global keratin neobsahuje formaldehyd

Nové složení obsahuje Methyl Glycol (CAS 463-57-0), není používán formaldehyd (CAS 50-00-0). Methyl Glykol plně splňuje normy FDA a nenachází se na seznamu „zakázaných kosmetických ingrediencí“. Veškeré složky jsou uváděny přímo na obalech v souladu se zákonnými ustanoveními.

NÁKUP POUZE S ŽL.

 

Facebook Pozvánka
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.