Domov /

Apple iPhone 3G + IPod Nano zdarma


Žiadne hodnotenie. Kód: MV Produktové číslo: 3760183762726
Dodávateľ
Dostupnosť: Posledné kusy na sklade!
219,00 Kč , plus doprava
 
Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.

Apple iPhone 3G + IPod Nano zdarma

Čím iPhone je?

 
Jedná se o chytrý mobilní telefon vhodně kombinovaný s multimediálním přehrávačem iPod nové generace. Skvělé rozměry, výborný displej, rychlý procesor a intuitivní ovládání směřují iPhone mezi špičku své kategorie.
 

Apple iPhone 3G + IPod Nano zdarma

 

Co nového přináší iPhone 3G ?

Nový iPhone 3G je o něco větší a tlustší než předchůdce, rozdíly jsou však minimální. Rozměry nového iPhonu jsou 115,5 x 62,1 x 12,3 milimetru. Hmotnost je o dva gramy menší – 133 gramů. Design zůstal takřka beze změn, pouze záda telefonu jsou u základní varianty černá, u nejvyšší i bílá. Oproti předchůdci je zadní strana telefonu vyrobena z plastu.

Dotykový displej s rozlišením 320 x 480 obrazových bodů a úhlopříčkou 3,5 palce zůstal zachován. Stejné je i unikátní ovládání pomocí multi-touch dotykového displeje a senzor, který automaticky natáčí zobrazení z vertikálního do horizontálního. iPhone 3G používá opět operační systém OS X s novým firmwarem 2.0. Nový firmware umožní vylepšené vyhledávání v kontaktech, podporu PowerPoint dokumentů, možnost ukládat došlé fotografie, hromadné mazání a přesouvaní e-mailů, rodičovský zámek a novou kalkulačku s pokročilými funkcemi (funguje v horizontálním zobrazení). Zásadním vylepšením je podpora sítí třetí generace. Podpora 3G umožní rychlejší stahování. Výrobce uvádí načtení internetové stránky lonelyplanet.com v 3G za 20 sekund, při využití EDGE se stránka stáhne za 48 sekund. Podporována jsou všechna čtyři pásma GSM včetně podpory EDGE. Nechybí přístup na internet přes wi-fi.

Facebook Pozvánka
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.