Facebook
Partnerské weby

 

 

 

Připojení k Facebooku
Přihlásit se
Odběr novinek
Facebook Facepile

Keenwell SUN CARE Krém na opalování SPF30 50ml


Žádné hodnocení.
Dodavatel: Lambre
Zboží není na skladě
259,00 Kč , plus doprava
 


Keenwell SUN CARE Krém na opalování SPF30 50ml

Ochranný krém na obličej a tělo, pro všechny typy pokožky SPF30 50ml

Vysoká ochrana UVA / UVB

Obsahuje vysoce efektivní systém UVA a UVB filtrů, které tvoří ochranný film na pokožce, a tím ji spolehlivě chrání před škodlivými vlivy slunečních paprsků. Krém poskytuje širokou škálu ochrany před slunečními paprsky, vznikem pigmentových i stařeckých skvrn a stárnutím pokožky.

Složení produktu bylo obohaceno o komponenty s jedinečnými vlastnostmi: Hest G-18-O hydratuje a jemně vyživuje pokožku, vitamin E a bambucké máslo zaručují intenzivní vyhlazení a regeneraci.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Před sluněním naneste krém rovnoměrně na obličej kromě oblasti v okolí očí, dále nanášejte na pokožku částí těla, které jsou vystaveny přímému slunečnímu záření. Tento postup opakujte každé dvě hodiny, také po každém koupání a utření se. Vyhýbejte se delšímu pobytu na přímém slunci během doby maximální sluneční aktivity. Žádný produkt s UV filtry neposkytuje 100% ochranu proti slunci.  Nadměrné vystavení slunečnímu světlu, a to i při použití výrobku s UV filtrem, může způsobit přehřátí, což představuje vážnou hrozbu pro zdraví. Vždy pamatujte na pokrývku hlavy, sluneční brýle a oblečení, které chrání před sluncem. Kojenci a malé děti musí být spolehlivě chráněny před přímým slunečním zářením.

V případě, že krém se krém dostane do očí, ihned si je vymyjte pod tekoucí vodou.

Facebook Pozvánka
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captcha
Zobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.