Domů / PLEŤOVÁ KOSMETIKA / Pleťová séra a emulze

Lambre Pleťové sérum Coenzyme Q10 proti vráskám 30ml


Žádné hodnocení. Kód: Q10
Pleťové sérum s Coenzym Q10 proti vráskám
Výrobce: LAMBRELAMBRE
Dostupnost: Připraveno k odeslání
349,00 Kč , plus doprava
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Lambre Pleťové sérum Coenzyme Q10 proti vráskám 30ml

Koenzym Q10 s vitamíny na pleť,

Proniká hluboko do kůže, působí v jejích nejhlubších vrstvách, naplňuje buňky životodárnou energií. Pečlivě vyvážený obsah preparátů blahodárně působí na fyziologické procesy, probíhající v kůži. Ochraňuje ji před škodlivým působením okolního prostředí a působením času.

Koenzym Q10 je látkou, kterou je možno bez uzardění označit výrazy jako: elixír života, mládí či dlouhověkosti. Je nezbytný pro existenci a fungování všech buněk v organismu, neboť působí jako katalyzátor životně důležitých biochemických procesů v každé živé buňce probíhajících. Coenzyme Q10 dodává buňkám energii potřebnou pro jejich regeneraci, syntézu kolagenu a zpomalení procesů stárnutí. Navíc Q10 působí, obrazně řečeno, v roli „pasti na volné radikály“. Vysoký obsah koenzymu Q10 v přípravku zlepšuje energetický tonus buněk pokožky. Charakter výroby a následné distribuce ve formě jednorázových kapslí umožňuje správné dávkovaní přípravků. Každá kapsle obsahuje vysokou koncentraci aktivních složek. Koncentrovaný obsah každé kapsle umožňuje docílit evidentního účinku, projevujícího se jasnou, prozářenou a pružnou pokožkou.

Koenzym Q10 stimuluje procesy obnovení buněk, posiluje pojivovou tkáň, urychluje syntézu kolagenu, zpomaluje procesy stárnutí kůže. Je to vlastně katalyzátor procesů tvoření energie v kožních buňkách. Poškozená kůže nachází ochranu v receptuře obohacené ceráliemi s vysokou absorbční schopností. Zvláště stárnoucí kůže ihned reaguje zvýšením úrovně hydratace a pevnosti.

Kapsle obsahují i důležité vitamíny na pleť - A, E, F.

Provitamin A - zvyšuje pružnost a elasticitu pokožky, stimuluje produkci vláken (kolagenních), zabraňujících vzniku vrásek. Obecně tedy zlepšuje celkový zevní vzhled pokožky. 

Vitamín E – «vitamín mladí». Je jedním z nejefektivnějších oxidačních inhibitorů, zlepšuje zásobování pokožky krví. Chrání pleť před škodlivým vlivem volných radikálů, zabraňuje rozpadu kolagenových vláken. Efektivně bojuje proti stárnutí pokožky. 

Vitamín F je komplexem kyselin, zvyšujících pevnost a odolnost pokožky a podporujících její regeneraci. Má výrazné protizánětlivé a hojivé účinky.

Způsob použití: Každý večer aplikujte Q10 na předem očištěnou pleť oblasti obličeje, krku a dekoltu a krouživými pohyby masírujte do úplného vstřebání. Největšího efektu je dosahováno při pravidelné každodenní aplikaci přípravku v průběhu 30 dní každé 2-3 měsíce. Pravidelné používání Koenzymu Q10 navrátí pokožce zdraví a mládí, a navíc přináší zcela jednoznačně patrné vyhlazení vrásek.

Facebook Pozvánka
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.