Domů /

Lambre HYDRAFRESH mask - hydratační maska na pleť 80 ml


Žádné hodnocení. Kód: HM Produktové číslo: 3760183765710
Domácí pleťová hydratační maska
Dodavatel: Lambre
Dostupnost: Připraveno k odeslání
199,00 Kč , plus doprava
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Lambre HYDRAFRESH mask - hydratační maska na pleť 80 ml
Pro udržení přiměřené hebkosti, pružnosti, zdravé barvy a přirozeného jasu potřebuje pleť určité množství vody. Bez nedostatečné hydratace dochází k tomu, že pleť je hrubější, bez lesku, příliš natažená, stávající vrásky se výrazněji prohlubují. A to vše způsobí nedostatek vody ve vrchních segmentech kůže.

Hydratační pleťová maska od Lambre® s unikátním složením byla vytvořena tak, aby ji ženy mohly používat pro každodenní péči o suchou a normální pleť, která vyžaduje intenzivní
hydrataci, výživu a ochranu o negativních faktorů okolního prostředí.
Vědci vzali v úvahu specifika normální a suché pleti, a proto obohatili složení domací pleťové masky o speciální hydratačně výživný komplex.

Pleťová maska LAMBRE® Hydrafresh obsahuje tyto jedinečné komponenty:

  • Polypeptid kyseliny glutamové
  • Aminokyselinu trimetal-gycin
  • Unikátní skleroglukan

Díky výše uvedeným složkám domací pleťová maska udržuje pokožku rovnoměrně hydratovanou. Přítomnost skleroglukanu umožňuje, že maska hydrafresh má uklidňující a protizánětlivé účinky.
Hydratační vlastnosti masky jsou zesíleny přítomností rostlinného analogu hyaluronové kyseliny, který je díky své struktuře a  biologické podstatě skvělým ekvivalentem, tzv. botanickým analogem hyaluronové kyseliny. Tyto složky se přidávají do kosmetiky, neboť mají jedinečné hydratující vlastnosti a skvěle vyhlazují vrásky.

HYALUROSMOOTH™ - je přírodní, botanický polysacharid, který se získává ze zrn rostliny Cassia Angustifolia, rostoucí v Indii. HYALUROSMOOTH™ má dvojí účinek. Polysacharidy vytvářejí na pokožce ochrannou vrstvu, v niž se hromadí voda a vyplňují se vrásky. Díky intenzivní hydrataci dochází k redukci vrásek a pleť je hladší. Srovnávací testy prokázaly, že HYALUROSMOOTH™ je stejně efektivní složkou kosmetických přípravků jako hyaluron sodný. HYALUROSMOOTH™ má jedinečné senzorické vlastnosti. Při jeho použití se pleť ihned zjemňuje, vyhlazuje a dostává sametový vzhled. Tento je velmi jemný a ve vodě rozpustný emollient (neboli změkčovač) usnadňuje obnovu přirozené lipoidní bariéry kůže.

Výsledky působení pleťové masky při pravidelném používání:

  • aktivní složky se okamžitě vstřebávají
  • intenzivní hydratace a výživa pokožky se sklonem k vysušování
  • viditelná redukce stávajících vrásek a omezení tvorby nových
  • pleť je viditelně hladší a má sametový vzhled
  • uklidnění podráždění pokožky
  • pokožka je přirozeně rozjasněná a hladká

Způsob použití:

Po pečlivém očištění pleti (doporučujeme použít hydratačně výživné mléko a tonikum) naneseme menší množství pleťové masky a počkáme, dokud se úplně nevstřebá. Jestliže je to nutné, můžeme zbytek masky setřít kosmetickým tamponem. Používá se denně večer jako intenzivní léčebná kúra. Nebo dvakrát týdnějako domací pleťová maska pro udržení náležité hydratace pokožky. 

 

Facebook Pozvánka
Podobné zboží
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.