Domů / DEKORATIVNÍ KOSMETIKA / Přípravky na tvář / Pudry a tvářenky

Lambre Pudr na obličej č.2- Bronzer mat 9g


Žádné hodnocení. Kód: PCF02
Pudr contour face - Matný bronzer
Výrobce: LAMBRELAMBRE
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
289,00 Kč , plus doprava
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Lambre Pudr na obličej č.2- Bronzer mat 9g

KOMPAKTNÍ PUDR PRO KONTURU OBLIČEJE

02 - MATNÝ BRONZER

Matný bronzer je určen k vytvoření kompletního make-upu, hodí se pro mastnou a smíšenou pleť. Výborně skrývá vrásky a díky němu bude mít pleť přirozený vzhled. Matné bronzery jsou vhodné především pro blondýnky.

 

Oblasti, na něž nanášíte bronzer, budou vypadat „hluboké“. Bronzer zvýrazní linii nosu, zvýrazní a  zdůrazní lícní kosti, zároveň vizuálně zmenší oblast čela, dodá líčení trojrozměrný efekt.

 

JAK NANÁŠET BRONZER?

NANÁŠEJTE BRONZER VELKÝM ŠTĚTCEM

Velký kulatý štětec zajistí rovnoměrné nanesení bronzeru. Příliš malý kartáč s krátkým vlasem může vytvořit nevzhledné skvrny na povrchu kůže.

NENANÁŠEJTE NA CELÝ OBLIČEJ

Vyvarujte se nanášení bronzerů na celou plochu obličeje. Přirozeného efektu dosáhnete pouze tehdy, pokud nanesete bronzer pouze na vystouplé části obličeje - lícní kosti a kořen nosu.

TVARUJTE OBLIČEJ BRONZEREM TAK, ŽE VYTVOŘÍTE TVAR ČÍSLA 3

Základní technika tvarování obličejových kontur pomocí bronzeru spočívá v jeho nanesení na vnější část obličeje, tj. na centrální linii růstu vlasů ke spánkům, potom směrem k lícním kostem a nakonec k linii čelisti.

SPOJENÍ BRNZERU A TVÁŘENKY

Svému obličeji dodáte zářivý a svěží vzhled tím, že nanesete na lícní kosti trochu bronzeru smíchaného s růžovými odstíny tvářenky LAMBRE COMPACT BLUSH.

BRONZER SE NANÁŠÍ RŮZNÝMI ZPŮSOBY V ZÁVISLOSTI NA TVARU OBLIČEJE:

KULATÝ OBLIČEJ

- nanášejte bronzer od středu ucha směrem k ústům přes střed tváře. Tímto způsobem docílíte toho, že obličej bude vypadat štíhleji. Kromě toho můžete ještě přejet štětcem po spodní linii tváří a spánků.

HRANATÝ OBLIČEJ

- nanášejte bronzer pouze po stranách čela a po vnějších liniích lehce k lícním kostem. Tímto způsobem docílíte zjemnění ostrých a výrazných linií.

TROJÚHELNÍKOVÝ OBLIČEJ:

- nanášejte bronzer na konec brady, na spánky a horní části lícních kostí.

DLOUHÝ OBLIČEJ:

- nanášejte bronzer na bradu, díky tomu se váš obličej vizuálně zkrátí. Dále aplikujte na vnější linie čela a spánků, čímž váš obličej získá pravidelnější tvar.

 

9g.

Facebook Pozvánka
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.